İçeriğe geç

Kütahya Kurye

SYS Ekpsres Kurye LOGO
Kütahya Kurye

Kütahya kurye hizmetlerimizle Ege bölgesinin merkezi konumunda yer alan Kütahya ilinde taşımacılık yapıyoruz. Kütahya, Ege, Marmara ve İç Anadolu bölgelerinin kesişim noktasında yer almaktadır. Tarihi ve yer altı kaynaklarıyla ön plana çıkan ilimiz İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir gibi ülkemizin en büyük illerine dörder saat mesafede bulunmakta, bütün bunlar arasında tam geçiş noktasında yer almaktadır.

Tavşanlı, Gediz, Simav, Emet, Domaniç, Aslanapa, Çavdarhisar, Altıntaş gibi ilçeleri bulunan Kütahya porselen, seramik, keramik gibi önemli üretimlerin merkezidir. Pek çok termal otel ve konaklama tesisi ile turizm potansiyeli de bulunan ilimizde yılın her dönemi hareketli bir yaşam mevcuttur. Bütün bunlar sık sık acil kurye gereksinimi doğurmakta, firmamız kurye uygulamalarıyla her türlü talebi karşılamayı başarmaktadır.

Kütahya kurye çözümleri gerek bireysel gerekse kurumsal müşterilerimizce çok yoğun tercih edilmektedir. Kurye uygulamalarımızın bu kadar fazla rağbet görmesinin nedeni sağlamış olduğu avantajlardır. En uzak mesafeler arasında dahi normal kargolarla birkaç günde ulaştırılabilecek bir paket moto kurye ile aynı gün içinde ulaştırılabilmektedir. Acil ihtiyaçlarda kimi zaman yarım saat gibi bir sürede dahi teslimat yapılabilmektedir.

Kütahya kurye aynı zamanda güvenlidir. Paketlerinizi en iyi şekilde ambalajlamanızı öneriyoruz. Teslim aldıktan sonra tamamen özel alanlarında, güvenli şekilde taşıyoruz. Bu sayede herhangi bir yıpranma, karışma, ezilme, kaybolma gibi dezavantajlarla karşı karşıya kalmamanızı sağlıyoruz. En değerli paketlerinizden en hassa ürünlerinize kadar tamamına güvenli kurye hizmeti sağlıyoruz.

Kurye hizmetlerimiz aynı zamanda ekonomiktir. Bizler yoğun olarak motosikletlerle taşıma yapıyoruz. Motosikletler daha az yakıt tüketip daha fazla mesafeyi daha kısa sürede gidebildikleri için nakliye masraflarınızın en aza inmesine yardımcı oluyoruz.

İstanbul Kütahya Kurye

İstanbul Kütahya kurye ile Kütahya içinde hizmet verdiğimiz gibi İstanbul Kütahya arasında da hizmet veriyoruz. Dilerseniz İstanbul’un herhangi bir noktasındaki paketinizin alınıp Kütahya’daki bir adrese ulaştırılmasını sağlıyoruz. Ya da tam terci şekilde Kütahya’dan İstanbul’daki bir adrese paketlerinizi teslim edebiliyoruz.

Uygulamalarımızla her türlü evrak, dosya, belge, elektronik ürün, e-ticaret ürünü, hediye, anahtar, kimlik, numune, yedek parça ve daha fazlasını en hızlı ve güvenli biçimde taşıyoruz.

Şehirler Arası Kurye alanında firmamızın en çok tercih edilen firmalardan birisi olmasının nedenlerinden birisi de fiyatlarımızdır. Kurye fiyatlarımız her operasyonun detaylarına göre ayrı ayrı hesaplanmaktadır. Fiyat hesaplamasında en temel etken mesafe olup paketinizin nerden alınıp nereye teslim edileceği net olarak paylaşıldığında iki adres arasındaki mesafe fiyatlandırmada kullanılmaktadır. Kütahya içindeki bir adresten başka bir adrese istediğiniz teslimatlar Kütahya’nın büyük bir şehir olmaması nedeniyle daha uygun fiyatlı olacaktır. İstanbul Kütahya arası taşımalarda ise mesafe arttıkça haliyle kurye fiyatı da artacaktır.

Kurye fiyatlarında bir diğer etken paketlerinizin ne kadar acil olduğudur. Paketlerinizin aciliyet durumuna göre farklı kurye modellerimiz arasında seçim yapabilirsiniz. Kurye modellerimizde vadedilen teslimat süreleri kısaldıkça kurye fiyatlarımız artacaktır. Bu açıdan normal kurye uygulamamız en uygun fiyatlı seçenek olmayı başarmaktadır.

Kütahya kurye olarak her zaman en kaliteli, en hızlı ve en güvenli kuryeliği en uygun fiyatla yapmaya çalışıyoruz. Bu nedenle operasyon detaylarına göre en uygun fiyatları sunuyor, nakliye masraflarınızı minimum düzeye indirmenizi sağlıyoruz. Günün her saatinde çağrı merkezimize ulaşabilir, talep edilen detayları paylaşarak net kurye fiyat bilgisi alabilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×