İçeriğe geç

Dizdariye Kurye

Dizdariye Kurye
Dizdariye Kurye

Dizdariye kurye işletmesi olarak kaliteli hizmet sunabilmek bizler için en önemli konular arasında yer almaktadır. Kaliteli hizmet sunmak müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmamız konusunda çok büyük fayda sağlamaktadır. Bizler de müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanabilmek adına kaliteli hizmet sunmakta ve bu uğurlu büyük uğraşlar sergilemekteyiz.

İşletme olarak kaliteli hizmet sunabilmek adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve bu özelliklerin sunulan hizmete entegre edilmesi sayesinde her zaman parmak ile gösterilen hizmetler ortaya koymaktayız. İşletmemiz bünyesinde bulunan motosikletlerimiz, kurye elemanlarımız, teknolojik sistemlerimiz ve cihazlarımız, uygun fiyatlarımız sayesinde her zaman kaliteli hizmetler sunabilmekteyiz.

Dizdariye kurye işletmesi olarak bünyemizde bulunan tüm özelliklerin düzenli olarak geliştirilmesi ve günümüz şartlarına uygun hale getirilmeleri sağlanmaktadır. Örnek vermek gerekirse kullandığımız navigasyon sistemleri sürekli olarak güncellenmekte ve bu sayede tüm yol çalışmalarından haberdar olarak güzergâh belirlemekteyiz.

İşletmemiz bünyesinde hizmet veren kurye elemanlarımıza düzenli olarak her konu hakkında detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sunulan hizmetin kalitesini en üst basamaklara çıkarmaktayız. Ayrıca kullandığımız motorlarımızın düzenli olarak yüksek modelleri ile değişimlerini sağlamakta ve tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırarak yine hizmetin kalitesi en üst basamaklara taşınmaktadır.

Dizdariye kurye işletmesi olarak güvenli hizmet sunabilmek bizler için çok önemli bir noktada yer almakta ve sunduğumuz hizmetin en önemli özellikleri arasında yer almaktadır. Sunulan kurye hizmetinin güvenli olarak sunulması için detaylı ve titiz çalışmalar yapmaktayız. Kullandığımız motorlarımızın güvenli yapılara sahip olması, kurye elemanlarımızın ürün bilgileri ve kullandığımız teknolojik sistemlerimiz güvenli hizmeti sağlayan etkenlerden bazılarıdır.

Dizdariye Kurye Hizmeti

Dizdariye kurye isimli işletme olarak uzun yıllardan bu yana güvenilir hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde her zaman müşterilerimizin güven duygularının gelişmesini sağlamaktayız. Müşterilerimizin güven duygularının gelişmesi bizlerden hizmet almalarını ve çevrelerine tavsiye etmeleri sağlanmaktadır. İşletme olarak sunduğumuz kurye hizmetinin güven seviyesini artırabilmek adına düzenli olarak çalışmalar yapmaktayız.

Dizdariye kurye işletmesi olarak kullandığımız motosikletlerin her zaman yüksek modelli olmasına çok büyük önem vermekteyiz. Motorlarımızın yüksek modelli olması sunulan hizmetlerin hızlı, güvenilir ve kaliteli olarak sunulması konusunda çok büyük fayda sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı özel olarak görevlendirdiğimiz elemanlarımız tarafından motorlar hakkında detaylı araştırmalar yapılmakta ve o araştırmalar ışığında motorlar tercih edilmektedir.

Yüksek modelli olan motorlarımızın motor güçlerinin fazla olması, manevra kabiliyetlerinin iyi olması ve ürün taşıma kısımlarının geniş yapılı olması sunulan hizmetin her zaman kalitesini artıran etkenler arasında yer almaktadır. Yüksek modelli ve bakımlı motorlar kurye hizmetinin vazgeçilmez materyalleri arasında her zaman kendisine yer bulan etkenlerden bir tanesidir.

Dizdariye kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin aşamalarından biri olan teslimat aşamasında süreli teslimat seçeneği de bulundurmaktayız. Süreli teslimat seçeneği insanlar tarafından çok fazla tercih edilmekte ve büyük kolaylıklar sağlamaktadır. İnternet üzerinden sipariş verme aşamasında günün ilerleyen saatlerinin tercih edilmesi ve siparişlerin o saatlerde teslim edilmesini kapsayan bir teslimat seçeneğidir.

Bu teslimat seçeneği hakkında kurye elemanlarımız detaylı eğitimler almakta ve bu eğitimler sayesinde sunulan hizmetin sorunsuz ve teslimat saatine uygun olarak sunulması sağlanmaktadır. Kurye elemanlarımızın telefonlarında yüklü olan özel uygulamalarımız sayesinde teslimat saatlerine uygun şekilde uyarılar yapılmakta ve bu sayede siparişlerin tam zamanında olacak şekilde teslim edilmesi sağlanmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp