İçeriğe geç

Çakmak Kurye

Çakmak Kurye
Çakmak Kurye

Çakmak kurye ekibimiz, taşımacılıkta kaliteyi birinci sırada tutarak müşterilerine en iyi hizmeti vermeye gayret eder. Bizim için müşterilerimizin takdiri ve istekleri çok önemlidir. O sebeple de yıllardır hizmet verirken öngördüğümüz hedef, müşteri odaklı taşımacılıktır. Geliştirdiğimiz her uygulama müşterilerimize göre düzenlenir. O yüzden de çeşitli seçenekler sunarak hız ve saat ayarını müşterilerimize bırakırız.

İhtiyaçlar her zaman öncelik verdiğimiz bir unsurdur. Bu yüzden de hizmetlerimiz ihtiyaçlara göre belirlenir ve geliştirilir. Bir semtten başka bir semte ürün taşımak, geliştirdiğimiz sistemle hızlı ve güvenlidir. Zaten müşterilerimizin bizden beklentisi de bu yöndedir. Bir teslimatın sorunsuz ulaşması ve istenen hızda adrese varması gerekir. Biz de firma olarak bütün ekibimizle bunun için titiz ve düzenli çalışmalar yürütürüz.

Ekibimizin her biri kendi alanıyla ilgili tecrübelidir ve profesyonel hizmet anlayışı ile hareket eder. Bu da hizmetlerin zamanında ve istenen kalitede çıkmasını sağlar. Çalışmalarımıza ileriye dönük olarak devam ediyoruz. Bu da ekibimizi daha enerjik ve dinamik tutuyor. Her daim daha iyiyi yapma gayreti ile hareket ediyoruz.

Çakmak kurye olarak hizmet verdiğimiz bütün semtlere titizlikle ulaşım sağlıyoruz. Bizim için güvenlik çok önemlidir. Çünkü biliyoruz ki müşterilerimiz için güvenli taşıma ve gizlilik birinci sırada yer alır. Biz de müşteri odaklı bir firma olarak müşterilerimizin bu hassasiyetine dikkat ediyoruz.

Müşterilerimiz bizi ne zaman arasa motosikletli kuryelerimiz hazır bekler. Çağrı merkezimizden yönlendirme alan kuryelerimiz müşterimizin adresine en süratli bir şekilde ulaşır. İçerikte yasal prosedüre uygun olan her ürün özenle taşınır.

Pakette bozulacak bir gıda olması, narin bir hediye bulunması, kimse tarafından görülmemesi gereken bir sözleşme olması fark etmez. Ürünler birbirinden farklı da olsa kuryemiz üzerine düşeni yapar. Çakmak kurye olarak her ürünü özenle taşır, gizliliğine ayrıca ehemmiyet veririz. Teslim adresi neyse o adrese ulaşan kuryelerimiz sadece alçıya teslimat yapar.

Çakmak Kurye Hizmeti

Çakmak kurye sistemimiz müşteri ihtiyaçlarına göre kurulduğu için ihtiyaca göre hız ayarlanır. Acil durumlarda kuryemiz en kısa sürede adresinize gelir ve paketinizi alır. En süratli şekilde de alıcıya ulaştırır. Ekiplerimiz gece boyu hizmet vermeye devam eder. Saat ve zaman kısıtlaması olmadan çalışmalarımıza devam ederiz.

Çakmak kurye olarak kesintisiz hizmetimiz, müşterilerimizin ihtiyaç halinde mağdur olmasına engel olur. İstanbul’un bütün semtlerine ulaşım sağladığımız gibi, aynı günde şehir dışına da teslimatlarınızı ulaştırabiliyoruz. Kurduğumuz sistem ile özenli ve profesyonel hizmet veren ekiplerimiz, hem şehir içine hem de şehir dışına istenen kalitede teslimat yapar.

Trafik yoğunluğu, hava koşulları kuryelerimizi etkilemez. Sağladığımız donanım, verdiğimiz eğitimler ile teslimatlarımız kalite standartlarının üzerinde gerçekleşir. Hızımızdan ödün vermeden, kimseyi de mağdur etmeden verdiğimiz saatte teslimatı yaparız.

Çakmak kurye olarak uyguladığımız fiyat tarifesi de müşterilerimizin kullandığı hizmete bağlı değişir. Normal kurye mi istiyor? Hızlı kuryeye mi ihtiyaç var? Yoksa acil iletilmesi gereken bir paketi acil kurye ile mi yollamak istiyor? Bu sorulara müşterimizin verdiği cevap fiyatın da değişmesine etki ediyor. Aynı zamanda gönderilecek paketin ağırlığı, boyutu, kullanılacak olan mesafe de hesaplamalara dâhil oluyor.

O yüzden firmamızı arayarak kendiniz için en doğru fiyat teklifini alabilirsiniz. Biz her zaman müşterilerimize en ekonomik fiyatı vermeye gayret ediyoruz. Hizmet kalitemizden ödün vermeden en uygun fiyatlı kurye firması olmaya çabalıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp