İçeriğe geç

Şenlikköy Kurye

Şenlikköy Kurye
Şenlikköy Kurye

Şenlikköy üzerinde çok sayıda ev ve işyeri bulunuyor. Ev ve işyeri sahipleri farklı türdeki paketleri başka bir adrese göndermek isteyebiliyor. Paketlerin taşınması için farklı yöntemler kullanılabilir olsa da en çok tercih edilen yöntem kuryeler oluyor. Motosikletle yapılan taşıma işlemlerinde paketler kısa sürede bulunduğu adresten alınıyor ve başka bir adrese teslim ediliyor.

Şenlikköy kurye alanında hizmet vermekte olan firmamız da farklı iki adres arasında paket taşıma hizmeti veriyor. Tam donanımlı firmamız sektörde profesyonel çalışmalar gerçekleştirerek yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyor. Bizler bilgi ve birikim sahibi ekibimiz eşliğinde her zaman müşteri odaklı hareket ediyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunmaya özen gösteriyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde kendimizi geliştirmeye, daha iyi çalışmalarla hizmet vermeye gayret ediyoruz. Şenlikköy kurye alanında sizler de güvenilir hizmet için firmamızı tercih edebilir, geniş kapsamlı paket taşıma hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Şenlikköy kurye alanında çalışmalar yapan firmamız birçok özelliği bünyesinde barındırıyor. Firmamız taşıdığı bu özellikler sayesinde yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyor. Motosiklet üzerinde taşınan paketlerin güvenli bir şekilde taşınması ve adrese teslim edilmesi oldukça önemlidir. Gerekli önlemler alınmadığı sürece paketler için güvenli taşıma ortamı sağlanamaz. Birçok avantajı beraberinde getiren motor kuryelerin taşıdığı bazı özellikler:

 • Motosiklet üzerinde taşınması uygun tüm paketleri taşır.
 • Paketler için uygun ve doğru fiyatlar belirlenir.
 • Adresten adrese paket taşıma hizmeti verilir.
 • Zaman kaybını önlemek adına müşteriye özel hizmet verilir.
 • Geniş kapsamlı taşıma hizmeti 7/24 verilir.

Paket taşıma işlemleri motosiklet üzerinde yapılmaktadır. Paketlerin güvenliği için tüm güvenlik önlemleri alınır. Aynı zamanda motosiklet üzerinde taşınması uygun paketler taşınır. Motosiklet üzerinde taşınması uygun olmayan ağırlıkta ve boyutta olan paketler taşınmaz. Taşınacak her paket için uygun ve doğru fiyat aralığı belirlenir. Zaman kaybının önlenmesi için adresten adrese paket taşıma yapılmaktadır. Kurye alanında hizmet veren firmamız 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.

Firmamız taşıdığı özellikler sayesinde birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Bu avantajlardan faydalanmak isteyen paket sahipleri firmamızla iletişime geçebilir. Firma olarak bizler uzun süreli anlaşma yapabiliyoruz. Dilerseniz firmamızla anlaşma yapabilir, ihtiyacınız olan süre boyunca firmamızın motor kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Böylelikle firmamızın sağladığı avantajlardan da faydalanmış olursunuz. Firmamızın sizlere sağladığı avantajlar:

 • Zamandan tasarruf etmek
 • Maddi tasarruf sağlamak
 • Pek çok paketin güvenle taşınmasını sağlamak
 • Paket gizliliğini ve güvenliğini korumak
 • Profesyonel hizmet alarak süreci kolaylaştırmak

Motosiklet üzerinde yapılan taşıma işlemleri her zaman kolaylık sağlar. Paketler kısa sürede adrese teslim edilir. Çünkü motosikletler trafikte daha rahat ilerler. Böylelikle zaman kaybını önler. Pek çok paket güvenle taşınırken uygun fiyata taşınmaktadır. Paketler gizlilik ve güvenlik kuralları kapsamında taşınır. Firmamız profesyonel taşıma hizmeti sunarak birçok avantajı müşteriye kazandırmaktadır.

Şenlikköy kurye alanında hizmet veren firmamız pek çok rakip firmaya göre geniş kapsamlı hizmet sunmaktadır. Firmamız sizlerin ihtiyaç ve isteklerine en doğru çözümleri sunar. 7/24 aktif bir şekilde taşıma hizmeti sunan firmamız %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Paket göndermek için dilerseniz firmamıza uğrayabilir ve hizmet alabilirsiniz. Dilerseniz bulunduğunuz adrese kurye talep edebilir, paketinizi adresten adrese kolaylıkla gönderebilirsiniz. Acil teslim edilmesi gereken paketleriniz kısa sürede adrese teslim edilir. Belirli saatlerde teslim edilmesi gereken paketleriniz istediğiniz saatte adreste olur. Paket taşıma hizmeti için detayları firmamızla görüşmeniz yeterli olacaktır.

Şenlikköy Kurye Hizmeti

Bakırköy ilçe sınırları içinde bulunan Şenlikköy kurye, evlerin yoğun olduğu, iş yerlerinin de bulunduğu bir semtte hizmet vermektedir. Bu bölgede en çok tercih edilen firmamız için müşteri odaklılık esastır. Müşterimizin talepleri doğrultusunda hizmet ağımızı her geçen gün geliştirip genişletiyoruz. Müşterimizin tüm ihtiyaçlarını düşünerek en iyi çözümü sunma gayreti içindeyiz.

Hizmette kaliteyi yakalamanın en önemli ayaklarından biri tecrübeli, işinin ehli insanlarla çalışmaktır. Firma olarak personelimizi özenle seçiyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren personelimiz bütün teslimatla ilgilenir. Aşama aşama takipte kalır.

İstanbul’da yaşamak hızı da beraberinde getirir. İçinde bulunduğumuz semt, bireysel hizmete değer verir. Alışverişte güvenli teslimatı önemseyen, talep ettiği paketin istediği anda eline ulaşmasını arzu eden veya gönderisinin istediği saatte istediği anda ulaşmasını isteyen semtimizin insanı, Şenlikköy kurye olarak firmamızı istediği kriterlere uyduğumuz için tercih eder.

Şenlikköy kurye özel bir hizmet anlayışıyla ortaya çıkmıştır. Kişiye özel olan kuryemiz, müşterisinin gönderisini yine müşterisinin talebi doğrultusunda yola çıkarır. Bu bir evrak olabilir, belge olabilir veya narin bir hatıra, kırılacak bir eşya olabilir. Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren kuryemiz adresinize gelir. Gönderinizi alır. Aldığına dair bir takip kodu oluşturur. Bu kod sayesinde gönderinin seyrini takip edebilirsiniz. Adresin yakınlığına göre en kısa süre, 30 dakika olabilir. Şayet adres uzaksa 90 dakika gibi bir süreyi hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda sorunla karşılaşsa bile personelimiz çözüm odaklı düşünerek en kısa sürede problemleri çözer ve teslimatı gerçekleştirir. Paket teslim edildikten sonra da işlemin tamamlandığı bilgisi müşterimize iletilir.

Sipariş edilecek paketin büyüklüğüne, ağırlığına buna bağlı olarak motosikletin o ağırlığı taşıyıp taşıyamayacağına kadar her detaya dikkat ederiz. Şenlikköy kurye olarak profesyonel personelimiz tecrübeli yaklaşımıyla müşterisine en iyi yönlendirmeyi yapar. Bazen paket motosikletin taşıyabileceğinden daha ağır ve büyük olabiliyor. O zaman da müşterimize özel araç tahsis ediyoruz.

İstanbul’un bütün sokaklarını, yollarını, kısa yolları kuryelerimize öğretiyoruz. Bir motosiklet kullanıcısının iyi bir sürüşe sahip olması yetmez. Aynı zamanda da yol bilgisinin çok iyi olması gerekir. İstanbul gibi hem kalabalık hem de trafiği çok olan bir şehirde yaşamak ve bu ilin ilçelerine hizmet vermek de çok çalışmayı gerektirir. Çünkü Şenlikköy kurye olarak en önemli hedefimiz hız ve güvenli teslimatı gerçekleştirmektir. Bu iki unsurda başarının en önemli kısmı kuryelerimize düşer. Biz de firma olarak profesyonel, tecrübeli kuryeleri seçerek aynı zamanda kendilerini geliştirmelerini sağlayacak gerekli eğitimi ve donanımı vererek bir ekip çalışması yürütüyoruz.

Hizmette sınır tanımayan firmamız gece gündüz demeden, günün her saati kurye hizmeti vermektedir. İstediğiniz saatte, istediğiniz adreste olacak şekilde paketiniz teslim edilir. İster tek bir doküman veya belge olsun, ister değerli bir eşya olsun, ister gönül almak için narin bir çiçek olsun biz teslimatı gerçekleştiriyoruz.

Hava koşulları da elbette trafikte aksamalara sebep olabiliyor; ama biz dört mevsim yaz-kış demeden en iyi şekilde hizmet vermeye gayret ediyoruz. Motosikletle taşımacılığın en güzel avantajı yapı olarak otomobile göre manevra yapma kabiliyetinin daha fazla olmasıdır. Araca göre daha hızlı yol almasıdır. Daha küçüktür ve dar sokak aralarından rahatlıkla geçebilir. Avantajlar saymakla bitmez. En önemlileri sıralarsak:

 • Kısa sürede teslimat
 • Özenli taşıma
 • Bireye özel hizmet
 • Gizliliğe saygı
 • Uygun fiyat

Şenlikköy kurye olarak hizmette sınır tanımıyoruz. Müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Her geçen gün de servis ağımıza bir yenisini ekliyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp