İçeriğe geç

Tepeüstü Kurye

Geçmişten günümüze dünyada var olan bütün sistemler sürekli olarak değişiyor ve gelişiyor. Bu sistemler arasında gıda hizmeti veren sistemler, sağlık hizmeti veren sistemler, tekstil ve giyim hizmeti veren sistemler, teknoloji hizmeti veren sistemler, doğa hizmetleri veren sistemler, ulaştırma hizmetleri veren sistemler gibi binlerce sistem bulunmaktadır. Tüm bu sistemler gelişirken bizim sistemimizin de oldukça geliştiğini ve büyüdüğünü görmezden gelemeyiz. Kurye hizmeti vermekte olan kaliteli firmamız, her geçen gün gelişiyor ve büyüyor.

Tepeüstü kurye, kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış ve halkın en çok tercih ettiği firma olarak zirvede yerini almayı başarmıştır. Firmamız taşıma hizmetini en iyi şekilde veren tek firma olarak yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde hizmetinizdedir. Müşteri memnuniyetine büyük önem vermekte olan firmamız, son derece tecrübeli ve çalışkan bir kadro ile hareket etmektedir.

Tüm hizmetlerinde kalitesini ön plana çıkaran firmamız, müşterisinin hem güvenini hem de takdirini kazanmayı başarmıştır. Tepeüstü kurye, kaliteli ve güvenilir hizmetinin yanı sıra uygun fiyata hizmet vererek de müşterilerinin tek alternatifi olmayı başarmıştır. Çok yoğun bir müşteri kitlesine sahip olan firmamız aynı yoğunlukta çalışıyor ve hizmet veriyor. Gece gündüz demeden ulaştırma hizmeti vermekte olan firmamız, deneyimli kadrosu ile yüzlerce başarıya imzasını atmıştır. Yoksa sizler hala eşi benzeri olmayan bu kaliteli hizmetten haberdar değil misiniz?

Siz değerli müşterilerinizin de bildiği üzere her firmanın kendince bir çalışma yöntemi ve verdiği hizmet vardır. Nasıl ki restoranlarda görev yemek yapıp sizlere sunmak ise bizlerin de görevi ulaştırma hizmeti vermektir. Yani sizler için bir şeylerin öbür yerden bir yere bulaştırılması gerekiyorsa o hizmeti biz veriyoruz. Eşinin ehli çalışan ekibimiz ile birlikte yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde şehir içinde ulaştırma hizmeti sunmaktayız. Dilediğiniz şeyi getir götür yapan firmamız, bazı firmaların siparişlerini eve ulaştırma hizmeti de vermektedir. Bu konuda Tepeüstü kurye, kurulduğu günden bu yana son derece kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vermiştir.

Ümraniye kurye, sizlerin anlık ulaştırılması gereken belgelerini, kişisel eşyalarını veya bir yerden sipariş ettiğiniz yiyecek, içecek, alışveriş ürünü herhangi bir şeyleri sizlere ulaştırma ile mükelleftir. Son derece hızlı hizmet vermekte olan firmamız için ışık hızında hareket ediyor dememiz yerinde bir benzetme olacaktır. Daha önce eşi benzeri bir hizmet ile karşılaşmadığınızı iddia ediyor ve sizleri de bu iddiayı deneyimlemeye davet ediyoruz. Denemeden tanıyamaz ve keşfedemezsiniz.

Günümüzde her hizmetin mutlaka güven sağlayarak büyüdüğünü ve ayakta kaldığını hepimiz biliriz. Örneğin güven sağlamayan güvenli olduğunu yansıtmayan bir firmayı kimse tercih te etmez. Yani bir firma tercih edilmek istiyorsa eğer mutlaka güven vermeli, garantili çalışmalı ve hizmetin başından güvenliği oluşturduğunu yansıtmalıdır. Peki, bizler güvenliği nasıl mı sağlıyoruz?

İstanbul Kurye, her hizmetin başında mutlaka müşteriler ile bir sözleşme imzalamaktadır. Bu sözleşmede ürünün sapasağlam gideceğine dair garanti veriliyor. Bunun yanı sıra ürünün başına bir şey geldiği takdirde tüm sorumluluğun firmamızca alınacağına ve bunun bedelinin ödeneceğine de ayriyeten değiniliyor. Yani anlayacağınız bir sözleşme ile sizler ürününüzü garantiye alıyor bir nevi sigortasını oluşturuyorsunuz. Bu da müşterinin güvenip gönül rahatlığıyla bizim hizmetimizi tercih etmesini sağlıyor.

Bu şekilde sözleşme ile resmiyete dayalı çalışan bir firma olarak müşterimizin hem güvenini hem de takdirini kazanmış bulunmaktayız. Sizler de gözünüz kapalı güvenip hizmet alacağınız bir firma arıyorsanız eğer en doğru adrestesiniz. Daha ne bekliyorsunuz. Hemen arayın hizmetimizi ayağınıza kadar getirelim.

Verilen her hizmetin nasıl ki bir sistemi var ise aynı şekilde bir ücretlendirme şekli de vardır. Günümüzde adeta hayat kurtaran kuryelerin ne kadar hayati bir iş yapmakta olduğunu hepimiz biliyoruz. Tepeüstü kurye, geçmişten günümüze oldukça kaliteli ve hızlı bir hizmet sunarak halkın ihtiyaçlarına cevap olmayı başarmıştır. Yüzlerce çalışana sahip olan firmamız her geçen gün biraz daha büyüyor ve hizmetini genişletiyor. Büyüdükçe kök salan ve daha da sağlam olan firmamız, bu sağlamlığı hizmete de yansıtıyor.

Her hizmette olduğu gibi bizler de belli bir ücret karşılığı hizmet vermekteyiz. Bu ücret firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Yani diğer firmalar ile aynı ücrette hizmet sunmadığımızı en başta belirtmek isteriz. En uygun fiyata hizmet sunan tek firma olarak ücretlendirmeyi müşteriden gelen ürünün büyüklüğüne, ağırlığına ve bu ürünün gideceği yerin uzaklığına göre belirlemekteyiz. Sizler de hem son derece güvenilir hem de hızlı olan firmamızdan hizmet almak istiyorsanız hemen arayın.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×