İçeriğe geç

Yalova Kurye

Yalova Kurye
Yalova Kurye

Günümüzde ihtiyacımız olan neredeyse her şeyi internet üzerinden sipariş veriyoruz. İnternetten sipariş ettiğiniz paketler, şirketlerden gelen evraklar veya şirketlere gönderilen evrak ya da paketleriniz kargo aracılığı ile size ulaştırılmakta. Sipariş verdiğiniz ürünlerin kaçı elinize düzenli veya sağlam bir şekilde ulaşıyor? Biz size bu özel hizmeti sunuyoruz. Kargonuzun zamanında ve sağlam bir şekilde iletilmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz. Size sunduğumuz Yalova Kurye ile anında ve sağlam teslimat sağlıyoruz.

Karda, yağmurda, trafiğin en yoğun olduğu zamanda bile en önemli evraklarınızı, kıymetli eşyalarınızı Yalova Kurye ile en hızlı şekilde ulaştırmayı sağlıyoruz. Kargoların çoğu ya teslimat yerine ulaşılmadan kayboluyor ya da yanlış adreslere gönderilip sizleri mağdur ediyor. Biz size paketlerinizin güvenli bir şekilde ulaşması için hizmet veriyoruz. Yalova Kurye farkı ile zamandan kazanmanızı sağlıyoruz.

Görevlimiz teslimat adresinde kimseyi bulamayınca paketinizi yerlere savurup bırakmak yerine gönderiniz en yakın şubelerden birine bırakılır ve size bilgi verilir. Sizde böylelikle içiniz rahat bir şekilde gönderinizi şubeden sağlam bir şekilde teslim alabilirsiniz. Bu şekilde gönderilerin kaybolmasını veya gönderilere zarar gelmesine engel oluyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önemlidir. Biz büyük bir firma olarak işlerinde en iyi olan sizlere en iyi hizmeti sunabilecek bir kadroya sahibiz. Kargoları yola çıkmadan önce en hızlı ve kusursuz bir şekilde ulaştırabilmek adına yol haritaları oluşturup paketlerinizi en iyi şekilde sizlere iletmekteyiz.

Bizler müşterilerimizin içleri rahat, huzurlu ve mutlu bir şekilde alışverişlerini sonlandırmalarından yanayız. Günlük kargo teslimat limitlerini en hızlı şekilde teslim etmek için gelişmeye devam edip kendi alanında yükselme misyonuna sahibiz. Firmamız her daim müşteri memnuniyetini sağlamakla yükümlüdür. Ayrıca planlı çalışılarak kargoları en hızlı ve güvenli bir şekilde adrese teslim etmektedir. Firmamız gün geçtikçe daha da gelişerek her gün müşteri memnuniyetini daha da arttırma yolunda ilerlemektedir. Sizler Şehirler Arası Kurye konusunda bir numaralı olan firmamızla paketlerinizi sağlam, hızlı ve en güvenli şekilde ulaştırıp bu mutluluğu bizlerle yaşayabilirsiniz.

Zaman ile yarış halinde yaşanılan günümüz koşullarında sunduğumuz Yalova Kurye hizmeti ile hayatı kolaylaştırmayı garanti ediyoruz. Tecrübeli kadromuz, Yalova ilindeki tüm ilçelerin kestirme yollarına hakim uzman motosiklet sürücülerinden oluşmaktadır. Müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda hedeflerimizi gerçekleştirirken sektöre de yön veriyor olmanın kıvancını yaşıyoruz.

Yalova Belediyesi il sınırları içindeki araç trafiği sorununun neden olduğu, kurumsal firmaların önemli evrakları zamanında yerine ulaştırabilme sürecine sağladığımız katkılar saymakla bitmez. Bizi tercih eden saygın şirketlerin matbu evrak veya motosiklet ile taşınabilecek ebatlardaki koli ve kutuları kabul ediyoruz. Yoğun çalışma tempolarına ayak uydurabilecek hızda ve güvenli bir şekilde verilen adreslere zamanında ve hatta zamanından önce teslim eden uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Yoğun çalışma temposuna sahip iş hayatında kurumsal firmalar artık Yalova Kurye hizmetinden faydalanarak zamandan tasarruf etmeye çalışmaktadırlar. Teslim edilmesi gereken değerli evrak veyahut da ürünleri tecrübeli kuryelerimize güvenle emanet edip takibini sağlayabiliyorlar. Yalova’nın bitmek bilmeyen araç trafiğinde tecrübeli motosiklet sürücülerinden oluşan profesyonel kadromuzla yanınızdayız. Amacımız, yoğun iş temponuzda aciliyete sahip önemli matbu belgelerinizi sizin yerinize emniyet ile taşımaktır.

Yetiştirilmesi gereken sadece değerli evraklarınızı değil, motosiklet ile taşınabilme imkanı bulunan diğer ürünlerinizi de hızlı ve güvenli bir şekilde verdiğiniz adreslere teslim edilmesini sağlıyoruz. Vaktin belki de nakitten daha önemli olduğu günümüz koşullarında hedefimiz en kısa zamanda ve itimatlı bir şekilde kargonuzu iletmektir. Şehrin gün geçtikçe artmakta olan trafiğine takılmadan evrak ya da farklı ürünlerinizi sağladığımız Yalova Kurye hizmeti ile güvenle adreslerine teslim ediyoruz.

Kurye sektörüne markamızı altın harflerle yazdırmış olmamızın en önemli nedeni kaliteden taviz vermiyor oluşumuzdur. Başarımızın sırrı; sürüşünde uzman ve tecrübeli, önceliği araç trafiğindeki emniyetli hali koruyarak hız yapabilen, Yalova ilinin her sokağındaki kestirme yolları avucunun içi gibi bilen profesyonel kuryelerden oluşan ekibimize olan güven ve saygımızdır.
Yalova’nın bitmek bilmeyen araç trafiğinde size hız ve güveni aynı anda sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yalova Kurye olarak siz değerli müşterilerimizden aldığımız referanslarla büyüyüp gelişmeye, beklentilerinizi karşılamaya devam ediyoruz.

Yalova Kurye Hizmeti

Yalova Armutlu Yarımadasının kuzey kıyısında bulunmaktadır. Marmara Bölgesinin güneydoğusunda, Bursa’nın kuzeyinde yer almaktadır. 6 Haziran 1995 tarihinde il statüsü kazanan Yalova, yüzölçümü olarak Türkiye’nin en küçük ili pozisyonundadır. Günümüzde 150 bin civarı nüfusa sahip olsa da bir tarafında Bursa, diğer tarafında Kocaeli ve İstanbul gibi büyükşehirlerin bulunması nedeniyle oldukça hareketli bir yapıya sahiptir.

Yalova ile İstanbul arası mesafe çok fazla değildir. Bu nedenle de iki il arasında çok yoğun bir hareketlilik bulunmakta, buna bağlı olarak da çeşitli ihtiyaçlar ortaya çıkmaktadır. Taşımacılık da bunlardan birisidir.

Her gün Yalovaile İstanbul arasında taşınması gereken acil paketler olmakta, geleneksel kargoların teslimat sürelerinin bir günü rahatlıkla aşmasından dolayı da Yalova kurye uygulamaları tercih edilmektedir. SYS Kurye olarak bütün İstanbul içinde olduğu gibi Yalova’dada taşımacılık faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Her biri motor kurye alanında deneyim sahibi, işini özveriyle yapan, yenilikçi, kendini sürekli geliştiren bir ekiple çalışıyoruz. Ekiplerimiz tamamı bakımlı, en modern donanımlara sahip, güçlü araçlarla yollarda bulunuyorlar. Bu sayede her zaman vaat edilen sürede, güvenli ve kaliteli teslimat yapmayı başarıyorlar.

Yalova kurye uygulamalarımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre şekillenmektedir. Yalova’nın her neresinde olursanız olun İstanbul’un Anadolu ya da Avrupa yakasında bir adrese teslim edilecek paketleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz Yalova’daki bir paketi alıp İstanbul’da belirteceğiniz adrese teslim edebilir, isterseniz İstanbul’daki bir paketi alıp Yalova’da belirteceğiniz adrese ulaştırabiliriz.

Yalova kurye uygulamalarımızla taşıyabileceklerimizin sınırları son derece geniştir. Her türlü evrakı, paketi, numuneyi, kimliği, pasaportu, ehliyeti, plakayı, ruhsatı, ilacı, yedek parçayı, tekstil ürününü, hediyeyi, faturayı, diş malzemelerini, laboratuvar test ürünlerini, davetiyeleri, dergileri taşıyabiliriz. Yine anahtarları, bilgisayarları, tabletleri, telefonları ve diğer elektronik ürünleri de belirteceğiniz adresler arasında nakledebiliriz. Yoğun İstanbul trafiğine, Yalovatrafiğine takılmadan, uzun kuyruklarda beklemeden en seri biçimde hareket eder, son alıcıya dakikalar içinde ulaşabiliriz. Kaliteli, hızlı ve güvenli lojistik hizmetini en uygun fiyatlarla taçlandırabiliriz.

Yalova kurye alanında farklı ihtiyaçlara cevap verebilmek, herkesin aradığını bulabilmesi için çeşitli kurye modelleriyle hizmet veriyoruz. Bu açıdan normal Yalovakurye uygulamamız en ekonomik olanlardan birisidir. Aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz gönderileriniz için Yalova normal kuryemizi kullanabilirsiniz.

Paketlerinizin daha hızlı biçimde alıcıya ulaştırılması gerekiyorsa Yalova ekspreskurye modelimizi seçebilirsiniz. Bunda çağrı merkezimizle iletişime geçtiğiniz anda sahadaki en yakın kuryemizi adresinize yönlendiriyor, dakikalar içinde paketi belirteceğiniz adresten alıp teslimat adresine doğru yola çıkıyoruz. Genellikle 60 ile 90 dakika arasında paket teslimi tapıyoruz. Eğer daha da hızlı bir Yalovakuryeye ihtiyacınız varsa VİP kurye modelimizi tercih edebilirsiniz. Bunda paketleriniz çok daha seri taşınmakta, teslimat sürelerimiz bölgelere göre değişiklik gösterse de 45 dakikaya kadar teslimat süresi düşebilmektedir.

Elbette her zaman Yalova kurye ihtiyacı gün içinde olmayabilir. Zaman zaman akşamları ve geceleri de acil ihtiyaçlar olabilir. Durumda Yalovagece kurye modelimizi kullanabilir, 7 gün, 24 saat kurye desteği almaya devam edebilirsiniz.

Yalova kurye alanında kaliteli ve hızlı uygulamalarımızla olduğu gibi ekonomik fiyatlarımızla da öne çıkıyoruz. Motor kurye fiyatlarımızı paketlerinizi teslim aldığımız adres ile teslim edeceğimiz adres arasındaki mesafeye, paketin özelliklerine ve kurye türüne göre belirliyoruz. Yine de her zaman sektörün en avantajlı kurye firması olmayı başarıyoruz.

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp