İçeriğe geç

Hasköy Kurye

Hasköy Kurye
Hasköy Kurye

Hasköy Kurye olarak son yıllarda motor kurye taşımacılığına olan ilginin farkında olarak bu alandaki faaliyetlerimizi arttırmış bulunuyoruz. Hem il bazında hem de bölge bazında geniş bir coğrafyada hizmet vermekteyiz. Kurye taşımacılığının ne denli yaygın olursa o denli işe yarar olduğunu bilmemizden mütevellit ilçelerde olan faaliyetlerimizi de arttırmaktayız. Bu faaliyet alanlarımızdan biri de Hasköy’dür. Yol geçişlerinin üzerinde olması ve hem yaşam hem de ticaret merkezi olması Hasköy için yoğun gönderi trafiği manasına gelmektedir. Yıl boyunca birçok kargo ve posta Hasköy ve diğer bölgeler arasında gidip gelmektedir. Bu sektörün bu bölgede bu denli yoğun olması hasebiyle motor kurye ihtiyacı da günden güne artmaktadır.

Biz firma olarak bu talebin farkındayız ve pozisyonumuzu buna göre almış bulunmaktayız. Son derece kaliteli bir hizmet ile sektörün ihtiyaçlarına da cevap vermekteyiz. Özellikle motor kurye alanında büyük çaplı çalışmalarımız bulunmaktadır. Yaygın bir kurye ağı oluşturduğumuzdan dolayı Hasköy kurye sektöründe önemli firmaların başında gelmekteyiz. Müşterilerimizin hizmet politikamıza olan ilgisi ne denli doğru bir yolda olduğumuzun göstergesidir.

Kurye sektöründe çokça tercih edilmemizin başında müşterilerimizin bize karşı güven duyması gelir. Gönderilerinin emin ellerde olduğunu düşünen müşterilerimiz bizi tercih ederek kaliteli hizmetimizin farkına varmaktadır. Müşterilerimizin gönderilerine özel bir hassasiyetle yaklaşarak hiçbir şekilde zarar görmemesini sağlıyoruz. Ezilme veya deforme olma gibi durumların önüne geçebilmek için ekstra koruma yollarını devreye sokuyoruz. Bu sayede kargolarınız sapasağlam bir şekilde alıcısına ulaşır.

Kurye personelimiz gönderilerinizi dikkatli bir şekilde taşıyarak olabilecek en temiz şekilde ulaştırmaya çalışır. İşimizde bu denli özenli ve ihtiyatlı olmamız müşterilerimiz tarafından oldukça hoş karşılanmaktadır. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olmamız hasebiyle de bize duyulan ilgi günden güne artmaktadır. Müşterilerimizin memnun kalması bizim için tüm kazançların ve getirilerin üstündedir.

Sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunabilmek adına kendimiz sürekli olarak geliştiriyoruz. Müşterilerimiz ile birebir temas halinde olması hasebiyle saha personelimiz hizmet politikamızın bir yansıması olarak görülmektedir. Bu nedenle sizlerin gözünde çizdiğimiz imajımıza dikkat ediyoruz. Her bir çalışanımızın belirtilen kriterlere uygun bir şekilde hareket etmesine özen gösteriyoruz. Bu amaçla sizlerin bize yaptığınız geri dönüşleri büyük bir dikkat ile inceliyoruz.

Tamamen çözüm odaklı bir politikamız olması hasebiyle de her türlü problemi ve aksaklığı çözümlüyoruz. Saha araçlarımızın sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi adına düzenli olarak bakımlarını yaptırmaktayız. Hasköy kurye sektöründe bir hayli yoğun çalışmalarımız olması hasebiyle olası bir arızanın önünü almak adına denetimlerimizi aksatmıyoruz. Mekanik ve elektronik problemlerin sık yaşanmamasına özel ilgi alaka gösteriyoruz. Bu sayede sizlere kesintisiz bir hizmet sağlayabiliyoruz.

Hasköy bölgesel olarak çok yoğun trafiğin yaşandığı bir yerdir. Tarihi öneminin yanı sıra Haliç kıyısında yer alması hasebiyle pek çok idari birimin merkezi konumundadır. Bu nedenle evrak gönderimi işleri bir hayli yoğundur. Firma olarak Hasköy kurye personelimiz ile yoğun trafik sorunundan en az etkilenerek gönderim işlemlerini yapmaktayız. Kıymetli veya gizli belgelere maksimum dikkat göstererek sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Bölge için artık vazgeçilmez hale geldiği için Hasköy kurye işlemleri giderek hız kazanmaktadır. Biz firma olarak üzerimize düşen sorumluluğu yerine getiriyoruz. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli ve dürüst bir hizmet sağlayarak bölgede diğer firmalara nazaran fark yaratacak atılımlar yapıyoruz.

Hasköy Kurye Hizmeti

Modern insanın talep ve beklentilerinin her geçen gün arttığı ve değiştiği inkar edilemez bir gerçektir. Özellikle hizmet kalitesi konusunda beklentiler her geçen gün yükselmektedir. Teknolojinin insan hayatına getirdiği rahatlık anlayışının neden olduğu bu yükseliş hizmet sektörünün yükümlülüğünü ve sorumluluğunu artırmaktadır. Bu bilinçle yola çıkan Hasköy kurye, hizmet sunduğu müşterilerin beklentilerini karşılamak için planlı bir çalışma sistemine sahiptir. Hizmet verdiği bölgede taşıma ve teslimat zamanı herhangi bir aksaklık yaşanmaması için önceden yaptığı detaylı inceleme sonucunda sahada yüksek performans sergileyebilmektedir. Ekip halinde yüksek bir uyum içerisinde çalışan Hasköy kurye, 7/24 müşterilerine hizmet vererek kusursuz çalışmalar yapmaya odaklanmıştır.

Yoğun çalışma sürecinde herhangi bir aksama veya uzun bekleyişlerin yaşanmaması için bünyesinde yeterince kurye bulunduran firmamız aynı anda birçok müşteriye hizmet verebilmektedir.

Yürüttüğü çalışmaların kalitesini daim yüksek standartlarda tutmaya özen gösteren Hasköy kurye, her zaman profesyonel ekip arkadaşlarıyla sahaya çıkmaktadır. Bu nedenle firmamızda çalışan tüm personelin sahip olduğu birçok ortak özellik vardır:

  • Günün her saatinde güler yüzlü hizmet anlayışı
  • Müşteri odaklı çalışma prensibine sahip olma
  • Ani krizleri doğru yönetebilme ve çözme yeteneği
  • İşinin ciddiyetini tam anlamıyla benimseme
  • Zaman ve hız ayarını doğru kontrol edebilme
  • Yasal çerçeveler doğrultusunda hizmet verme
  • Ürünlerin muhafazasına ve doğru adrese teslimine özen gösterme

Çalışanlarımızın sahip oldukları bu ortak özellikler firmamızın profesyonelliğini sahada tam anlamıyla göstermektedir. Ayrıca hizmet sonrası müşterilerimizin geri dönüşlerini her zaman önemsediğimiz için bu yolda sürekli gelişmeyi ihmal etmiyoruz. Dinamik, değişime açık ekip arkadaşlarımız müşterilerimizin beklentilerini tam anlamıyla karşılamak için daima kendilerini geliştirmekteler. İletişim becerisi yüksek arkadaşlarımız kriz anında müşteriyle en doğru iletişimi sağlayarak sorunların erken çözüme kavuşmasına neden oluyorlar.

Yoğun çalışma temposunda kaliteli hizmeti asla arka plana atmayan tam tersi tüm işleyişi bu özellik üzerine kuran Hasköy kurye, müşterilerine birçok avantajı bir arada sunmaktadır. Bunlar arasında en önemlisi teslimatı yapılan ürünün sağlam bir şekilde gereken adrese ulaştırılmasıdır ki, bu konuda ekibimiz oldukça titiz davranmaktadır. Olumsuz hava koşullarında zarar görebilecek ürünlerin paketlenmesini özenle gerçekleştiren firmamız onların yıpranmadan teslimatının yapılması için tüm önlemleri almaktadır. Böylece istenilen koşulda firmamıza güvenerek önemli tüm paketlerinizi kuryelerimize teslim edebilirsiniz.

Ayrıca kırılabilecek eşyaların ve zarif çiçeklerin taşınma esnasında herhangi bir zarara uğramaması için motora yükleme prosesini oldukça özenle gerçekleştiren personelimiz bu konuda da müşterilerin memnuniyetini kazanmaktadır. İster standart kurye hizmetinde isterse de özel kurye hizmetlerinde müşterilerin tam güvenini kazanan firmamız kaliteli hizmetin gerektirdiği tüm vasıfları taşımaktadır.

Müşteri merkezli çalışmalar yürüttüğümüz için önceliğimiz beklentileri tam anlamıyla karşılayabilmektir. Hasköy kurye olarak tüm müşterilerin profesyonel hizmeti uygun fiyatlarla alabilme isteğinin beklentiler içerisinde önemli bir yerde olduğunun farkındayız. Bu nedenle sunduğumuz tüm hizmetlerin bütçe dostu olmasına müşterilerimizin yüzünü güldürebilmesine önem veriyoruz. Fiyat belirlemede seçilen kurye hizmet türünün etkisi bulunmaktadır. Acil kurye, Express kurye ve VİP kurye gibi özel kurye hizmetlerinde standart kurye hizmetlerinden daha farklı tarife kullanılmaktadır. Bu alanda fiyat farkını minimum seviyede tutan firmamız müşterilerin yüksek güvenlik ve hız gerektiren paketlerinin taşınmasında özel kurye hizmetlerini daha sık kullanabilmelerine imkan sağlıyor. Bu nedenle Hasköy kurye, her daim müşterilerin rağbetini kazanmakta ve bu yolda tüm hızıyla devam etmektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp