İçeriğe geç

Adıyaman Uçak Kargo

Adıyaman Uçak Kargo
Adıyaman Uçak Kargo

Uçak Kargo yeteri kadar zamanı olmayan insanların en büyük kurtarıcısı oluyor. Şehir dışına acil gönderilmesi gereken kargolarınızı uçak kargo sayesinde kısa sürede gönderebilirsiniz. Birçok avantajı beraberinde getiren kargo hizmeti firmamız tarafından müşteriye sunulmaktadır. Günümüzde farklı kategorilere ait ürünler veya eşyalar bir adresten başka bir adrese sıklıkla gönderiliyor. Herhangi bir paketin taşıma süresi en aza indirilmek isteniyorsa uçak kargo tercih edilmelidir. Adıyaman uçak kargo hizmetimizle paketinizi kısa sürede teslimat noktasına ulaştırıyoruz.

Uçak kargo, şehir dışına taşınması gereken paketlerinizi çok daha kısa sürede taşıyan hizmetin adıdır. Taşıma aracı olarak uçak kullanılmaktadır. Kullanılan uçaklar paket taşımaya uygun olarak geliştirilmiştir. Uçak içerisine paketler özenli bir şekilde yerleştirilir. Turkish Cargo hizmetinde herhangi bir aksiliğin yaşanmaması adına gerekli tüm önlemler alınır. Paket taşıma işleminde üç farklı taşıma türü bulunmaktadır. Bunlar;

  • Genel paket taşıma
  • Özel paket taşıma
  • Tehlikeli madde taşıma

Uçak kargo hizmetinde temel olarak üç farklı taşıma türü bulunmaktadır. Genel paket taşıma hizmetinde farklı kategorilere ait paketler taşınmaktadır. Özel paket taşıma işleminde ise paket içeriğine bağlı olarak güvenlik önlemleri alınır. Uçakla yapılan taşıma işleminde tehlikeli madde taşıması yapılabilir. Fakat yapılan taşıma işleminde tüm güvenlik önlemleri eksiksiz olarak alınmalıdır. Firmamız profesyonel kadro eşliğinde gerekli önlemleri alarak paket taşıma hizmeti vermektedir.

Uçak kargonun güvenli olup olmadığı konusunda pek çok insan kararsız… Yolcu uçakları zamandan tasarruf etmek ve daha konforlu bir yolculuk geçirmek isteyenler tarafından tercih ediliyor. Kargolar için kullanılan uçaklar da paketlerin daha kısa sürede güvenli bir şekilde adrese ulaşmasını sağlıyor. Kargoların zarar görmemesi adına bu yöntem tercih edilmektedir. Adıyaman uçak kargo hizmetinde paketler herhangi bir zarar görmeden kısa sürede taşınmış olur. Uçak içerisine düzenli ve dikkatli yerleştirilen paketler taşıma süresi boyunca herhangi bir kırılma, ezilme, çizilme gibi zarar olmadan taşınır.

Uçaklarla pek çok ürün taşınmaktadır. Taşınan her ürün için gerekli önlemler alınır. Uçak içerisinde güvenliği sağlamak ve korumak adına tehlikeli olmayan kimyasallar da taşınabilir. Fakat herhangi bir risk söz konusu olduğunda taşıma yapılmamaktadır. Bu sayede diğer paketlerin de güvenliği korunur. Uçakla paket taşıma yapmak güvenilir bir işlemdir. Tecrübe sahibi ekibimiz Şehirler Arası Kurye alanında profesyonel hizmet vermektedir.

Adıyaman uçak kargo hizmetinden faydalanmak isteyenler öncelikle hangi ürünlerin gönderilip hangi ürünlerin gönderilemeyeceğini bilmelidir. Uçak kargoyla gönderilebilir ürünler:

  • Özel evrak, dosya veya eşya
  • Tıbbi ürünler
  • Elektronik ürünler
  • Tekstil ürünleri
  • Tehlike oluşturmayan kimyasallar
  • Gıda ürünleri
  • Metal ürünler

Uçak kargolarla taşınabilen ürünler yukarıda yer aldığı gibidir. Uçak kargoyla taşınmaması gereken bazı ürünler bulunmaktadır. Bunların başında tehlikeli kimyasallar yer almaktadır. Olası bir aksilik durumunda uçağa ve paketlere zarar verecek ürünler uçağa alınmaz.

Adıyaman uçak kargo hizmetinden faydalanmak isteyenler öncelikle ürün için firmamızın uçak kargo noktasına ulaşmalıdır. Burada ürün hakkında bilgiler alınır. Gönderici ve alıcı bilgileri alındıktan sonra paketin hesaplaması yapılır. Ardından paket taşıma ücreti belirlenir. Eğer ödemeyi gönderici yapacaksa ödeme alındıktan sonra paket kabul edilir ve uçağa taşınır. Eğer ödemeyi alıcı yapacaksa alıcı bilgileri alındıktan sonra paket kabul edilir. Uçak kargolar şehir dışına gönderilen paketler için tercih edilmektedir. Sizler de paketlerinizi kısa sürede güvenli bir şekilde adrese teslim etmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız mesai saatleri içerisinde doğru ve güvenilir hizmet vererek %100’ yakın müşteri memnuniyeti kazanmaktadır.

İstanbul Adıyaman Uçak Kargo

Adıyaman Uçak Kargo olarak sizlere çok önemli bir hizmet vermekteyiz. Günümüz şartlarında başka bir şehre, başka bir ülkeye kargolarınızı göndermek artık çok kolay. Günümüzde petrol fiyatının artması ile birlikte şehirler arası yolculuk artık çok maliyetli duruma gelmektedir. Ayrıca uçak fiyatlarının artması sebebi ile de ülkeler arası yolculuk da maddi olarak epey bir külfet haline gelmiştir. Bizler tam bu noktada devreye girerek sizlerin kurye ile göndermek istediğiniz kargolarınızı hava yolu ile istediğiniz adreslere teslimi sağlamaktayız. Bizlere ilettiğini kargolarınızı en sağlam ve korunaklı şekilde paketleme işlemlerini yaptıktan sonra kargo uçaklarına yerleştirmek suretiyle istediğiniz şehre veya ülkeye teslimatını en güvenilir ve deneyimli bir şekilde götürmekteyiz.

Sizlerin bizlere ilettikleri kargolarınızı en hızlı şekilde uçaklarımıza yerleştirme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Uçak kargo sektöründe aslında hız açısından önemli olan iki nokta vardır. İşletmemize teslim ettiğiniz paketlerinizi hızlı bir şekilde uçağa yerleştirmek ve gideceği adrese ulaşan uçaklardan alınan kargoların asıl adreslerine yönlendirme aşamasında hızlı götürmek. Bu iki aşama gerçekten çok önemli aşamalardır. Biz bu noktada devreye girerek deneyimimiz ve hızlı çalışanlarımız sayesinde bu aşamaları da son derece hızlı bir şekilde sağlamakta ve siz müşterilerimizi asla mağdur etmemekteyiz. İşletmelerimize bıraktığınız kargolarınız deneyimli ve tecrübeli çalışanlarımız ile en kısa süre içerisinde uçaklara teslimatını ve takibini çok titiz bir şekilde yapmaktayız.

Adıyaman Uçak Kargo olarak bu paketleriniz her zaman tarafımızca sigortala altına alınmakta ve en ufak bir sıkıntı oluştuğu takdirde tarafımızca zararınız karşılanmaktadır. Siz müşterilerimizin yeri geliyor çok acil paketleri oluyor. Bu özellikler çerçevesinde bu acil, ivedi olan kargoları her zaman en hızlı şekilde teslimatını gerçekleştirmek bizim en önemli görevlerimiz arasında yer almaktadır.

Adıyaman Uçak Kargo müşterilerine her zaman en güvenli hizmeti sunan işletmeler arasında yer almaktadır. Sizlerin bize ilettiği paketleriniz öncelikle çalışanlarımız tarafından çok büyük bir titizlik ile koruma altına alınma işlemleri gerçekleşmektedir. Kargolarınızı paketlerken her türlü darbeye dayanıklı hale getirmek için çok hassas bir paketleme işlemi yapıyoruz. Havalı ambalajlar ile tamamen güvenilir hale gelen paketleriniz her türlü darbeye karşı son derece korunaklı hale gelmektedir. Adıyaman Uçak Kargo olarak müşterilerimizin kargolarına gelebilecek hasarları en aza indirmek için elimizden gelenin her zaman en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Siz müşterilerimizin memnuniyeti bizler için her şeyden önce gelmekte ve en önemli amacımız bu olmaktadır.

Adıyaman Uçak Kargo olarak uzun yıllardan beri sizlere bu hizmeti sunmaktayız. Yıllardan bu yana oluşan büyük deneyim ve tecrübe sunduğumuz hizmet konusunda bizleri her zaman en üst seviyelere çıkarmış ve siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmamıza yardım olan bir tecrübe oluşturmuştur. Bu tecrübeyi siz müşterilerimiz ile en iyi şekilde buluşturmak için çok büyük bir özveri ve gayret ile çalışmaktayız. Sunduğumuz hizmetin kalitesi müşterilerimizi her zaman memnun etmekte ve çok güzel geri dönüşler almakta.

En ufak bir gecikme olmadan, paketlerinizin başına en ufak bir zarar gelmeden adreslerinize ulaştırıyor olmak Adıyaman Uçak Kargo olarak bizleri çok mutlu etmektedir. Tüm bu özelliklere baktığımız zaman kurye sektöründe kaliteli ve deneyimli hizmet alabileceğiniz nadir işletmeler arasında her zaman en üst sırada yer almakta ve verdiğimiz hizmetin kalitesini her geçen gün daha üst seviyelere çıkarmaktayız. Sunduğumuz bu kalite işletmemizin en büyük amacı olan siz müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğu içindir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp