İçeriğe geç

Selamiçeşme Kurye

Selamiçeşme Kurye
Selamiçeşme Kurye

İstanbul ilinin gözde bölgelerinden biri olan Selamiçeşme, tam olarak sınırları belirli olmakla beraber Feneryolu, Göztepe ve Fenerbahçe mahallelerinin, birbirine kesiştiği noktalara verilen genel tanım olduğu rahatlıkla söylenebilir. Kimi zaman çekilmez bir hal alan araç trafiği sebebiyle, sıklıkla acil yürümesi gereken işler aksamakta ve maalesef dört tekerli araçlar bu sıkıntılara çözüm üretmekte zorlanmaktadır.

Gün içerisinde oldukça kalabalık bir insan kalabalığını ağırlayan bölge manevra kabiliyetleri sınırlı olan otomobillerin içinden çıkamadığı bir trafiği beraberinde getirmektedir. Tüm bu trafik sorunlarında yaşanan aksaklıklar aynı şekilde kurye teslimatlarının gecikmesine ve aksamasına yol açmaktadır. Teslimat işlerinin gecikmesi bölge ticaretini aksatmakta, maddi ve manevi problemleri beraberinde getirmektedir. Selamiçeşme kurye hizmetleri kapsamında yoğun bir faaliyet gösteren firmamız Sys Kurye, sunduğu hızlı ve pratik imkânlarla sizleri eşsiz bir teslimat deneyimi ile buluşturuyor.

 • Nöbetçi kurye hizmeti
 • Gece kuryesi taşımacılığı
 • VIP kurye hizmetleri

Şeffaf fiyat politikaları belirleyen ve bu konuda sektörün en profesyonel adresi olan firmamız, en kaliteli kurye teslimatını yine en uygun fiyatlı seçeneklerle sizlerle buluşturuyor. Bütçenizi aşmayacak kalıcı çözümler için Selamiçeşme kurye servisimizle her an bir telefon kadar yakınızdayız. Profesyonel müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir, canlı hayvan taşımacılığı, günlük kiralama bedeli, taşıma garantileri, kargo güvenliği ve evrak taşımacılığı hakkında dilediğiniz tüm bilgileri rahatlıkla bulabilirsiniz. Kalitesinden asla ödün vermeden güvenli ve sürdürülebilir bir hizmet sunan firmamız, ulusal ve uluslararası teslimat konusunda başarılı olmayı kafasına koyan çalışkan ekibiyle dilediğiniz her an yanınızda olmaya devam ediyor. Çözümsüzlüğün asla çözüm olmayacağı konusundan hareketle, hızlı, pratik ve mümkün olan en seri şekilde teslimatları gerçekleştiriyoruz. Teslimat işleriniz kurye hizmetlerimizle artık sorun olmaktan çıktı.

 • Araçlı kurye hizmeti
 • Toplu dağıtım işleri
 • Acil kurye işlerinize hızlı ve kalıcı çözümler

Tam donanımlı araçlar kullanan uzman kurye personellerimiz eşliğinde, İstanbul Büyükşehir Belediyesi alanına bağlı tüm bölgelerden express ve acil taşımalar gerçekleştiriyoruz. Her alan ve zamanda %100 müşteri memnuniyetini önceleyen Sys Kurye olarak, aklınızın teslimatınızda kalmadı, planlı ve programlı bir kurye teslimat işlemi gerçekleştiriyoruz. Toplu taşıma seçenekleri ile düğün, nihah, kına, baby shower, özel gösterim, ön gösterim, sünnet, parti, yıl dönümü, toplu yemek, nişan, doğum günü, konferans ve doğum günü sürprizi gibi tüm özel anlarınıza yardımcı olarak, belirlediğiniz kişilere tek tek katılım davetiyelerini teslim ediyoruz. Kurye teslimat işleriniz kapsamında 7 gün 24 saat parolasıyla çalışıyor, yaptığımız tüm analiz ve hizmetleri değerlendirerek daha konforlu bir hizmet sunmak adına çok çalışıyoruz.

 • Özel paket taşımacılığı
 • Profesyonel teslimat hizmeti
 • Ekspres kurye taşımacılığı

Evrak, belge ve fatura gibi birçok iş transferini gerçekleştiren firmamız Sys Kurye, Selamiçeşme kurye alanında pratik ve hassas çözümleri, siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Karşılıklı güven esası ile yürüttüğümüz firma müşteri anlayışı, sizlerden gelen olumlu referans ve müşteri memnuniyetleri sayesinde, katlanarak artmakta her geçen gün daha iyiye doğru gitmektedir. Acilen göndermeniz gereken kurye teslimatlarını, gece gündüz fark etmeksizin acil kurye hizmetlerimizle yerine getirmekteyiz. Benzersiz taşıma seçenekleri ile sizlere hizmet sunan firmamızla ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevabını, internet sitemiz ve müşteri destek hattımızdan kolayca öğrenebilirsiniz. İddia ediyoruz Selamiçeşme kurye alanında profesyonel bir hizmet veriyoruz.

 • Pratik altyapı seçenekleri
 • Çözüm odaklı ve planlı çalışma
 • Hava kurye taşımacılığı

Selamiçeşme Kurye Hizmeti

Motorlu kurye hizmeti ile göndermek istediğiniz eşyaları ya da paketleri kolaylıkla göndermeniz mümkündür. Aynı zamanda sipariş ettiğimiz ürünleri ya da karşı tarafa göndermek istediğimiz ürünleri hızlı ve hiçbir hasar görmeden teslim edilmesini isteriz. Bunun için yaptığı işlerde başarılı ve güvenilir bir kurye firmasıyla çalışmak isterseniz. Firmamızın sağlamış olduğu Selamiçeşme kurye hizmeti ile size bölgede tek güvenebileceğiniz bir kurye hizmeti sağlamaktayız. İstanbul’un Kadıköy ilçesinde faaliyette bulunan firmamız kesintisiz hizmeti ile sizlerledir.

İstanbul gibi bir ilde şehir trafiği istisnasız günün her saatinde oluşmakta ve büyük bir sıkıntı oluşturmaktadır. Özellikle acil işlerimizin olduğu zamanlarda bu trafik sıkıntısı çekilmez bir hâl almaya başlar. Trafik sıkıntısıyla gelen bu aksaklıklar aynı zamanda kargo teslimatlarının gecikmesine de yol açmaktadır. Böyle durumlarda mağdur olmamak ve gönderilerinizin hızlı bir şekilde elinize ulaşmasını isterseniz en doğru adres olarak firmamız sizlerin hizmetindedir. Selamiçeşme kurye ekibimiz ile sizlere en güvenilir yollardan hızlı ve emniyetli bir şekilde teslimatınızı ulaştırırız.

Firmamız, bugüne kadar yapmış olduğu hizmetler ile almış olduğu başarılarla adından çokça söz ettirmektedir. Selamiçeşme kurye hizmetlerimizde ki memnuniyetler ile siz değerli müşterilerimizin ilk tercihi olmaya devam etmekteyiz. Sizlerin memnuniyeti bizim için son derece önemli bir noktadır. Bu noktada emin adımlar ile hareket etmekteyiz.

Karşı tarafa göndermek istediğiniz paketlerin ya da eşyaların kırılmadan, bozulmadan ya da herhangi bir hasar görmeden ulaşmasını elbette istersiniz. Bazen bu gibi aksilikler yaşanabiliyor. Ama bizim firmamızda bu tür aksiliklerin hiçbirini yaşamayacağınızın garantisini sizlere verebiliriz. Çünkü bizler gönderilerinize büyük bir hassasiyetle yaklaşmakta ve özenli bir şekilde teslimatını sağlamak için çalışmaktayız.

 • Hızlı ve güvenilir hizmet
 • 7/24 hizmet garantisi
 • Özel paket taşımacılığı
 • Acil kurye hizmeti
 • En ucuz ve en uygun hizmet
 • Alanında deneyimli bir ekip

Sunmuş olduğumuz bu avantajlar ile sizlere her zaman kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Siz de bu avantajlardan faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Firmamız siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğu acil kurye hizmeti ile gönderilerinizi hızlı bir şekilde ve aynı gün içerisinde karşı tarafa iletimini sağlar. Tecrübeli Selamiçeşme kurye ekibimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti vermek için hiç durmaksızın çalışmaktayız.

Siz değerli müşterilerimize hizmet sunarken daima güncel ekipmanlar kullanmaya özen göstermekteyiz. Bu kalite standartlarında vermiş olduğumuz başarılı hizmetler ile sizlerin öncelikli tercihi olan bir firma olmaya devam etmekteyiz.

Sunmuş olduğumuz ekonomik fiyat tarifesi ile de sizlere en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktayız. Hem hızlı hem de bütçe dostu fiyat portföyümüzle acil kuryelerinizi firmamız ile gönderimini sağlayabilirsiniz.

Selamiçeşme kurye ile gönderilerinizi hiç kuşku duymadan teslim edebileceğiniz bir firmayız. Aynı zamanda gönderileriniz için sunmuş olduğumuz uygun fiyat tarifesi ile de sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Gönderilerinizi gönderirken bazı fiyat değişkenlikleri gösteren unsurlar bulunmaktadır. Bunlar;

 • Gönderinin boyutu
 • Gönderinin ağırlığı
 • Teslimat adresine olan uzaklık

Bu gibi unsurlar kurye fiyatlarında değişkenlik göstermektedir. Ama yine de bu fiyat değişkenlikleri son derece makul fiyatlar olmaktadır. Cebinizi yakmayan, bütçe dostu fiyatlar ile sizlere uygun hazırlamış olduğumuz fiyat portföyünü hizmetinize sunmaktayız.

Siz de hem kurye işlemlerinizi uyguna getirmek hem de güvenebileceğiniz bir firma arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzun yıllardır devam eden Selamiçeşme kurye hizmetimiz ile sizlere ayrıcalıklı hizmetler sunmaktan onur duyarız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara