İçeriğe geç

Selamiçeşme Kurye

İstanbul ilinin gözde bölgelerinden biri olan Selamiçeşme, tam olarak sınırları belirli olmakla beraber Feneryolu, Göztepe ve Fenerbahçe mahallelerinin, birbirine kesiştiği noktalara verilen genel tanım olduğu rahatlıkla söylenebilir. Kimi zaman çekilmez bir hal alan araç trafiği sebebiyle, sıklıkla acil yürümesi gereken işler aksamakta ve maalesef dört tekerli araçlar bu sıkıntılara çözüm üretmekte zorlanmaktadır.

Gün içerisinde oldukça kalabalık bir insan kalabalığını ağırlayan bölge manevra kabiliyetleri sınırlı olan otomobillerin içinden çıkamadığı bir trafiği beraberinde getirmektedir. Tüm bu trafik sorunlarında yaşanan aksaklıklar aynı şekilde kurye teslimatlarının gecikmesine ve aksamasına yol açmaktadır. Teslimat işlerinin gecikmesi bölge ticaretini aksatmakta, maddi ve manevi problemleri beraberinde getirmektedir. Selamiçeşme kurye hizmetleri kapsamında yoğun bir faaliyet gösteren firmamız Sys Kurye, sunduğu hızlı ve pratik imkânlarla sizleri eşsiz bir teslimat deneyimi ile buluşturuyor.

 • Nöbetçi kurye hizmeti
 • Gece kuryesi taşımacılığı
 • VIP kurye hizmetleri

Şeffaf fiyat politikaları belirleyen ve bu konuda sektörün en profesyonel adresi olan firmamız, en kaliteli kurye teslimatını yine en uygun fiyatlı seçeneklerle sizlerle buluşturuyor. Bütçenizi aşmayacak kalıcı çözümler için Selamiçeşme kurye servisimizle her an bir telefon kadar yakınızdayız. Profesyonel müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir, canlı hayvan taşımacılığı, günlük kiralama bedeli, taşıma garantileri, kargo güvenliği ve evrak taşımacılığı hakkında dilediğiniz tüm bilgileri rahatlıkla bulabilirsiniz. Kalitesinden asla ödün vermeden güvenli ve sürdürülebilir bir hizmet sunan firmamız, ulusal ve uluslararası teslimat konusunda başarılı olmayı kafasına koyan çalışkan ekibiyle dilediğiniz her an yanınızda olmaya devam ediyor. Çözümsüzlüğün asla çözüm olmayacağı konusundan hareketle, hızlı, pratik ve mümkün olan en seri şekilde teslimatları gerçekleştiriyoruz. Teslimat işleriniz Kadıköy kurye hizmetlerimizle artık sorun olmaktan çıktı.

 • Araçlı kurye hizmeti
 • Toplu dağıtım işleri
 • Acil kurye işlerinize hızlı ve kalıcı çözümler

Tam donanımlı araçlar kullanan uzman kurye personellerimiz eşliğinde, İstanbul Büyükşehir Belediyesi alanına bağlı tüm bölgelerden express ve acil taşımalar gerçekleştiriyoruz. Her alan ve zamanda %100 müşteri memnuniyetini önceleyen Sys Kurye olarak, aklınızın teslimatınızda kalmadı, planlı ve programlı bir kurye teslimat işlemi gerçekleştiriyoruz. Toplu taşıma seçenekleri ile düğün, nihah, kına, baby shower, özel gösterim, ön gösterim, sünnet, parti, yıldönümü, toplu yemek, nişan, doğum günü, konferans ve doğum günü sürprizi gibi tüm özel anlarınıza yardımcı olarak, belirlediğiniz kişilere tek tek katılım davetiyelerini teslim ediyoruz. İstanbul Kurye teslimat işleriniz kapsamında 7 gün 24 saat parolasıyla çalışıyor, yaptığımız tüm analiz ve hizmetleri değerlendirerek daha konforlu bir hizmet sunmak adına çok çalışıyoruz.

 • Özel paket taşımacılığı
 • Profesyonel teslimat hizmeti
 • Ekspres kurye taşımacılığı

Evrak, belge ve fatura gibi birçok iş transferini gerçekleştiren firmamız Sys Kurye, Selamiçeşme kurye alanında pratik ve hassas çözümleri, siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Karşılıklı güven esası ile yürüttüğümüz firma müşteri anlayışı, sizlerden gelen olumlu referans ve müşteri memnuniyetleri sayesinde, katlanarak artmakta her geçen gün daha iyiye doğru gitmektedir. Acilen göndermeniz gereken kurye teslimatlarını, gece gündüz fark etmeksizin acil kurye hizmetlerimizle yerine getirmekteyiz. Benzersiz taşıma seçenekleri ile sizlere hizmet sunan firmamızla ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevabını, internet sitemiz ve müşteri destek hattımızdan kolayca öğrenebilirsiniz. İddia ediyoruz Selamiçeşme kurye alanında profesyonel bir hizmet veriyoruz.

 • Pratik altyapı seçenekleri
 • Çözüm odaklı ve planlı çalışma
 • Hava kurye taşımacılığı
motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×