İçeriğe geç

Esot Sanayi Sitesi Kurye

Esot Sanayi Sitesi Kurye
Esot Sanayi Sitesi Kurye

ESOT sanayi sitesi kurye isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en güvenli seviyelerde hizmetler sunmakta ve bu güvenli hizmetler sayesinde bizlere karşı olan hizmet taleplerinin artış göstermelerini sağlamaktayız. Hizmetlerimize karşı olan taleplerin yoğun bir şekilde artış göstermesi bizleri mutlu eden en önemli durumlar arasında yer almaktadır. Güvenli hizmetler sunabilmek işletmemizin sahip olduğu hedefler arasında her zaman ilk sıralarda yer almaktadır.

ESOT sanayi sitesi kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetlerin güvenli olarak sunulabilmesi adına kaliteli ambalajları bünyemizde kullanmaktayız. Bu kaliteli ambalajlar ile paketlenen ürünleriniz her türlü darbelere karşı ekstra güvenli hale gelmekte ve en ufak bir hasar dahi almadan sizlere teslim edilmektedir. Ayrıca kullandığımız motorlarımızın da güvenli yapılara sahip olması, kurye elemanlarımızın ürün bilgileri konusunda deneyimli ve tecrübeli olmaları ve teknoloji kullanımını sağlıyor olmamız sunulan hizmetlerin güvenli olması konusunda büyük fayda göstermektedirler.

ESOT sanayi sitesi kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize sorunsuz kurye hizmetleri sunmakta ve bu durum sayesinde her zaman müşterilerimizin bizleri yakın çevrelerine tavsiye etmelerini sağlamaktayız. Sorunsuz hizmet sunabilmek adına kurye hizmetinin her aşamasında dikkatli ve özenli çalışmalar yapmaktayız. Siparişlerinizin teslim alınması aşamasından kontrol edilmesine kadar her aşamada kaliteli elemanlar bulundurmakta ve bu sayede sorunsuz hizmetlerin ortaya çıkmasını sağlamaktayız.

Ortaya çıkardığımız sorunsuz hizmetlerin en büyük nedenlerinden bir tanesi de kullandığımız teknolojik sistemlerimizdir. Teknolojik sistemlerimiz seçmiş olduğunuz ödeme seçeneğini ve teslimat seçeneğini bizlere özel olarak iletmektedir. Bizler de bu seçeneklere sadık kalmak kaydıyla sorunsuz şekilde hizmetler meydana getirmekteyiz. Ayrıca kurye elemanlarımızın hepsine hizmetlerimizin her aşaması hakkında detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde en ufak bir sorun dahi yaşanmadan ürünlerinizin sizlere teslim edilmelerini sağlamaktayız. Sorunsuz kurye hizmetleri sunmak işletmemizin ana hedefleri arasında yer almaktadır.

Esot Sanayi Sitesi Kurye Hizmeti

ESOT sanayi sitesi kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize her alanda hizmet verdiğimiz gibi çiçek hizmetleri alanında da kaliteli ve sorunsuz hizmetler sunmaktayız. Çiçek hizmetleri müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilen ve fazlası ile özen gösterilen hizmetler arasında yer almaktadır. Çiçek hizmetleri sayesinde müşterilerimiz sevdikleri insanları mutlu etmektedirler.

İşletme olarak çiçek hizmetleri sunduğumuz araçlarımızın çiçek taşıma kısımlarını güvenli hale getirmek adına özel olarak yapılandırmakta ve bu sayede çiçeklerin yapılarının bozulmadan teslim edilmeleri sağlanmaktadır. Çiçek siparişleri verme aşamasında teslimat saatlerini sizlere sormakta ve seçtiğiniz saatlere riayet etmek sureti ile hizmetleri tamamlamaktayız. Kurye elemanlarımız çiçek hizmetleri konusunda deneyimli ve tecrübeli kişilerden oluşmakta ve bu sayede kaliteli hizmetlerin ortaya çıkarılması sağlanmaktadır.

ESOT sanayi sitesi kurye işletmesi bünyemizde çok fazla sayıda teslimat seçeneği bulundurmakta ve bu seçenekler arasında temassız teslimat seçeneği de yer almaktadır. Temassız teslimat seçeneği genellikle kıyafet açısından uygun olmayan müşterilerimiz tarafından tercih edilmekte ve her zaman beğeni kazanmaktadır.

İşletme olarak temassız teslimat özelliğini bünyemizde bulundurmakta ve bu teslimat özelliğinin deneyimli ve profesyonel elemanlar ile sunulmasını sağlamaktayız. Elemanlarımızın tamamına bu teslimat seçeneği hakkında detaylı eğitimler vermekte ve verdiğimiz eğitimler sayesinde her zaman sorunsuz ve kaliteli hizmetlerin meydana gelmesini sağlamaktayız. Meydana getirdiğimiz sorunsuz ve kaliteli hizmetler sayesinde sizlerin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp